
Колесо поворотне зі штирем 75 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3183
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо має кронштейн з оцинкованого металу, але замість звичайного майданчика для кріплення з 4 болтами встановлений інший кронштейн із болтом, який легко можна закріпити звичайною гайкою. У місці з'єднання майданчика з кронштейном встановлений кульковий підшипник для легшого повороту колеса, а щоб уникнути потрапляння забруднень у поворотний вузол є спеціальний пильовик. Саме колесо має штампований диск з оцинкованого металу та голчастий підшипник, який витримує великі навантаження, ніж звичайний. Для забезпечення плавного ходу встановлена шина з литої гуми.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 95 мм |
| Висота штиря | 45 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Діаметр різьби | 10 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 95 ₴

