
Колесо 125 мм, вісь 8 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2803
114 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо призначене для малогабаритних тачок або візків. Диск колеса виготовлений із якісної сталі та стягнутий болтами. До стопи колеса вставлений підшипник, для надійної фіксації колеса на осі Вашого візка. Покришка виготовлена з суцільної гуми, завдяки цьому вона добре слугуватиме Вам. Воно не боїться проколів і пошкоджень і має оптимальну м'якість гуми для плавнішого ходу. Замінити колесо дуже легко навіть у домашніх умовах, за наявності мінімального набору інструментів, досить відкрутити притискну гайку, зняти старе колесо, встановити нове та закрутити притискну гайку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 8 мм |
| Довжина ступі | 10 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 20 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 114 ₴

