
Колесо на тачку 125/15 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4723
114 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4723, Колесо на тачку 125/15 мм., KD-4723, 112.00грн., KD-4723, , Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Ось | 15 мм |
| Довжина ступі | 15 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 114 ₴

