
Колесо з кронштейном 50 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3234
86 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Меблеве колесо з кронштейном для кріплення. Кронштейн виготовлений із листового металу та пофарбований чорною фарбою, має спеціальні отвори для надійної фіксації колеса на ваших меблях або стелажах. Саме колесо має диск, відлитий їхнім поліамідом і поліуретанові шини, таке поєднання забезпечує практично безшумний хід і не залишає слідів на підлозі. Цей тип коліс використовують для меблів, офісної техніки, медичного, виставкового та торгового обладнання. Швидкість руху промислових коліс не має перевищувати 4 км/год.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 73 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Материал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 86 ₴

