
Камера для инвалидной коляски 24x1 3/8, (37-540), (37-533), Wanda, A/V 35 мм.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VK004494
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера для інвалідного візка 24x1 3/8, (37-540), (37-533), Wanda, A/V 35 мм. виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має подовжений автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників. Що дає змогу її встановлювати навіть у колеса з подвійним ободом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wanda |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Резина |
| Ширина шины | 1.375 |
| Тип ниппеля | Автомобильный (AV) |
| Ширина | 37 мм |
| Посадочный диаметр шины | 24" |
| Вид камеры | Без антипрокольной жидкости |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
- Цена: 95 ₴

