
Колесо на тачку 125 мм голчастий підшипник
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3163
76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3163, Колесо на тачку 125 мм голчастий підшипник, KD-3163, 94.00грн., KD-3163, General, Колеса на литой резине
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55 кг |
| Ось | 14 мм |
| Довжина ступі | 40 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Стан | Нове |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 76 ₴

