
Колесо на візок 75 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3161
33 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо має диск із листового металу, виготовлений за допомогою штампування, і всередині нього роликовий підшипник. Головною відмінністю такого колеса є його зносостійкість, адже роликовий підшипник витримує набагато більше навантаження, ніж звичайний кульковий. Перша причина такої різниці в тому, що він має велику робочу довжину, за цим менш схильний до таких явищ, як-от перекіс колеса. Сам проєктор виготовлений із литої гуми. Такі колеса використовують переважно на стелажах і промислових візках, для їзди переважно різними поверхнями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 12 мм |
| Довжина ступі | 32 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 33 ₴

