
Колесо нейлонове поворотний 40 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8143
31 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо поворотне для меблів виготовлено з нейлону і має 2 колеса з простором між ними. Сам поворотний механізм має 2 частини кронштейн і майданчик для кріплення з 4 отворами для фіксації колеса. Ці 2 частини з'єднані між собою і в місці з'єднання встановлено кульковий підшипник закритий пилюжником. Таке поєднання дає неймовірну плавність ходу і дуже легко повертати об'єкти на таких колесах, при цьому колеса не залишає ніяких слідів на покритті підлоги. Даний вид колеса використовується в меблевому виробництві, офісної та медичній техніці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 55 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Матеріал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 25 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Нейлон |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 31 ₴

