
Підшипник 203
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3279
24 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник 203 для колеса на тачку або візок, під 17 мм вісь. Підшипник слугує невіддільною частиною колеса в зібраному вигляді від його справності залежить експлуатаційні характеристики. Під час виходу з ладу цього елемента стає неможливо використовувати тачку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Основные атрибуты | |
| Вид нагрузки | Радиальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрений диаметр. | 17 мм |
| Внутренний диаметр | 17 мм |
| Внешний диаметр | 40 мм |
| Міжнародне позначення | 6203 |
| Ширина | 12 см |
- Цена: 24 ₴

