
Колесо меблеве поворотне 25 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-8141
20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо поворотне для меблів виготовлене з поліпропілену. Сам поворотний механізм має 2 частини кронштейн і майданчик для кріплення з 4 отворами для фіксації колеса. Ці 2 частини з'єднані між собою і в місці з'єднання встановлено кульковий підшипник закритим пильовиком. Таке поєднання дає неймовірну плавність ходу та дуже легко повертати об'єкти на таких колесах, водночас колеса не залишає жодних слідів на покритті підлоги. Цей тип колеса використовується в меблевому виробництві, офісній та медичній техніці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 35 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Материал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 20 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліамід |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 20 ₴

